Logo CAFE DE LA OSTRAVA, Coffee Shop CZ Ostrava Stodolní Logo header COFFEE SHOP CZ OSTRAVA, CAFE DE LA OSTRAVA

Program 07/2018Tipy z eshopu

Tričko CDLO (pánské)
Drtička obyčejná plast
Drtička Volcano plast
Grinder cards
Tričko CDLO (dámské)
Skleněnky

DJ list

Zde naleznete naše rezidentní DJ´s, dopřejte si trochu relaxu nebo opravdové párty i U Vás doma.
Nebo přijďte na jednu z některých párty v měsíci.

DJ Knom
DJ Knom

Ostravský DJ aktivně hrající od roku 1998, kdy začínal hrát drum&bass a založil duo Dejawü s Dj Macumba. Od roku 2000 postupně přechází na styly jako jsou hardtek, tribe či mental.

DJ Piri
DJ Piri

Promotér a resident několika ostravských klubových scén, ale v první řadě DJ aktivně hrající od roku 1996, mající za sebou stovky odehraných vystoupení nejen v ČR, ale i v zahraničí (Anglie, Polsko, Slovensko),

DJ Luvca
DJ Luvca

Čtyřiadvacetiletý ostravský rodák, vyznavač a propagátor underground house music, inteligentního hip hopu a skutečný nadšenec pro DJing.

DJ Dixxon
DJ Dixxon

DJ který přichází z ticha do zvuku, ze stínu na světlo, syn mlhavých rovin, princ dolní země. Dj Dixxon (Dee Jay Dixon) je původem ze Srbska. Tento slovensky mluvící umělec a nadšenec žijící v Ostravě/Rožnově se stává součástí Future.DJs a studia Converty.cz v roce 2011.

DJ Timo Timonen
DJ Timo Timonen

DJ Timo hraje od roku 2003/2004. Je rezidentem klubu Cafe de la Ostrava. Hraje a mezi jeho oblíbené žánry patří Jazz, Hip Hop, Trip Hop, Jazzhouse, Deephouse, Slowhouse, Soulful, Funky, Swing, Charlestone

Manko Djs
Manko Djs

Jak již samotné jméno napovídá, tak nejstarší člen Manko DJ´s pochází z dalekého Japonska, kde jeho rodištěm a po dlouhá léta domovem bylo město Osaka, kde také studoval a dnes se může pyšnit s doktorandským titulem z technického odvětví atomové fyziky.

DJ CyClown
DJ CyClown

Dj Cyclown aka oblíbený havířovský Filip CyClown, promotér akcí Spectral Sound. Tento mladý nadějný dj, roztancuje každý taneční parket, svým stylem hraní. Jeho různorodost naleznete pod hudebními styly jako je d´n´b, dubstep, hip-hop, electro, break beat.

DJ Horse
DJ Horse

Dj Horse aka Roman Chmiel tato djská legenda je jak jinak než z Ostravy. Hudební produkce v jeho podání oživí kažého milovníka house music.

DJ Lautek
DJ Lautek

DJ Lautek        Dj Lautek, ......................................................................................................... breakbeat,techno,house ODKAZY: WANTED!!!        

Dj Dafman
Dj Dafman

Dj Dafman

DJ Martin Dee
DJ Martin Dee

Kolem roku 1997 se začal pohybovat na taneční scéně v rodné OSTRAVĚ a po celé Severní Moravě. Od roku 1999 se pak poprvé ukázal za gramofony tehdy ještě jako Techno Dj.

DJ John Curd
DJ John Curd

John Curd nesmrtelný DJ hrajci styly na pomezí electrohouse a electrobreaks, Nebojí se nikoho a ničeho.

DJ Scuba Dive
DJ Scuba Dive

Mladí talenti zavítali do Cafe de la Ostrava kde zaujali místo mezi rezidentními DJ´s, hrají Liquid Funk, Electro, house

Newsletter:

FACEBOOK.COM - CAFE DE LA OSTRAVA YOUTUBE.COM - CAFE DE LA OSTRAVA Cafe De La Ostrava - Kofáč

Cafe de la Ostrava:

Stodolní 24
Ostrava, 702 00